Gece Cinsel Birleşme Nasıl Olmalı?

Gece Cinsel Birleşme Nasıl Olmalı?

Seks gündüz gece demeden her an her saniye istediğimiz bir ihtiyaçtır. Fakat çiftler seksi daha çok geceleri yapıyor. Yapılan araştırmalara bakıldığında geceleri çiftlerin sekse girmesi, gündüz girdiği sekse göre 5 kat daha fazla zevk almasına neden oluyor. Bu sebepten dolayı geceleri seks yaşamının daha hareketli olduğunu söylemek çokta yanlış olmaz. Fakat gece cinsel birleşme nasıl olmalı, geceleri hangi pozisyonlar tercih edilerek daha fazla haz alınmalı mutlaka bilinmesi gereken konudur. Eğer ki bu noktaları bilirseniz zevkin doruğuna çıkmanız kaçınılmaz olmaya başlayacaktır. Gece cinsel ilişki yaşanmadan önce ilk olarak kadınların seksi iç çamaşırlarını giymesi gerekir. Bu durum erkeğin daha fazla cinsel istekliliğini arttırmasına neden olur. Kadının seksi iç çamaşırları, geceleri seksin daha fazla zevkli hale gelmesine neden olur.

Geceleri hemen hemen her pozisyonları denemeniz mümkündür. Daha çok erkek yan bölümde durarak kadının vajinasına penisini sokabilir. Bu pozisyon erkek açısından rahat olduğundan dolayı gece yorgun oldukları zaman daha az performans sergilemesine neden olacaktır. Gece cinsel birleşmede daha az yoracak seks pozisyonlarını seçmeniz daha doğru olacaktır. Modifiye hareketi denenebilir. Kadının bacaklarını ikiye ayırmak, erkeğin oturur pozisyona girmesi de gece yapabileceğiniz bi başka hareketlerden birisidir. Bu durum karşısında ise erkek daha hızlı şekilde rahatlama sürecine girecektir. Hatta kadının vajinasına daha rahat şekilde boşalır.

Gece cinsel ilişki yaşayacak çiftler için pozisyon konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Sakin ve karanlık bir ortam mutlaka seçilmelidir. Ayrıca ön sevişme yapılmalıdır. Ön sevişme yapılmadan direk olarak cinsel temasa geçilmesi gecenizin kısa bitmesine neden olabilir. Fakat geceleri seks ihtiyacının doğmasının temel nedeni diğerlerine oranla daha uzun şekilde sürmesi diyebiliriz. Ne yazık ki erkeğin erken boşalması seksin kısa sürmesine neden olacaktır.

En Sık Geceleri Neden Cinsel İlişki Tercih Edilir?

Geceleri seks yapmak her bir birey için daha fazla güzeldir. Çünkü gündüz vaktinde sürekli telefonun çalması, kapının çalması, seslerin duyulması ilişki sırasında konsatrasyon eksikliğine neden olabilir. Bu yüzden çiftler seks için daha çok geceyi seçiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: